هوش تهدید پیشرفته بیت دیفندر

در پیرامون امنیت شبکه گستر به عنوان نماینده آنتی ویروس بیت دیفندر در ایران، به بررسی یکی از پیشرفته‌ترین بسترهای هوش تهدیدی جهان می‌پردازیم.

هوش تهدید پیشرفته بیت دیفندر یا Bitdefender Advanced Threat Intelligence، اطلاعات دقیقی به همراه بینشی متمرکز از اطلاعات حمله را، به صورت ارزش افزوده ارائه می‌کند.

داده‌های تهدید از شبکه عظیم بیت دیفندر با وجود صدها میلیون سنسور در سراسر جهان، و به همراه زیست بوم‌ فناوری‌های بیت دیفندر که توسط دیگر تولید کنند‌گان استفاده می‌شود، گرد‌آوری کرده و به بینش عملیاتی تبدیل می‌کند، تا مشتری بتواند تهدیدات امنیتی را درک کرده و حتی قبل از ظهور آن‌ها، برای پاسخ‌دهی آماده باشد.

سه امکان کلیدی

تریاژ موثر هشدارها

تعیین وخامت یک تهدید سایبری از طریق اولویت بندی رشته هشدارها و جدا کردن موقعیت‌های پرخطر از کم خطر با دقت بالا.

پاسخ به رخداد شتاب یافته

افزایش قابلیت‌های پی‌جویی و پاسخ به رخداد جهت کاهش آسیب و خطر جدیدترین تهدیدات پیچیده برای سازمان.

آشکار سازی فعالانه حملات

توانمند سازی ماموریت‌های شکار تهدید، با منابع دقیق از بازیگران تهدیدی که احتمال دارد قصد رخنه به محیط کسب و کار شما را داشته باشند.

گزینه ها و مزایا

 شرکت شبکه گستر همیشه به دنبال ارائه راهکارهای امنیتی بوده است که به آخرین فناوری روز دنیا مجهز باشد و شرکت بیت دیفندر نیز از این موضوع مستثنی نیست. به عنوان نماینده آنتی ویروس بیت دیفندر در ایران شما را با بخشی از امکانات پیشرفته و عظیم هوش تهدید پیشرفته بیت دیفندر آشنا می‌کنیم.

  • بینش منحصر به فرد در آخرین تهدیدات

دفع حملات حتی قبل از اجرای آن‌ها از طریق محتوای داده منحصر به فرد از APT‌ها (Advanced Persistent Threat) و سرورهای C2 که به سختی به دست می‌آیند.

  • متخصص هوش تهدید سایبری

تکمیل قابلیت‌های امنیتی خود با تخصص آزمایشگاه‌های هوش تهدید سایبری بیت دیفندر، یکی از رهبران جهانی مرکز تحقیق و توسعه در آزمون و تحقیق، با بیش از 100 اختراع ثبت شده فقط به تنهایی در سه سال اخیر برای فناوری‌های اصلی. بیش از 800 محقق و توسعه دهنده بیت دیفندر رویکرد لایه به لایه نسبت به امنیت سایبری اتخاذ کرده‌اند، و از هوش مصنوعی، یادگیری عملی(Deep Learning) و شناسایی بر پایه ناهنجاری‌، برای اطمینان از دقت محتوای هوش تهدید (Threat Intelligence Feeds) بیت دیفندر استفاده می‌کنند.

  • هوش تهدید عملیاتی در دستان شما

Bitdefender IntelliZone یک راهکار راحت برای استفاده طراحی شده است که به متخصصان امنیت سایبری به صورت پیش‌فعالانه در شناسایی، نظارت و کاهش آسیب تهدیدات سایبری یاری رساند. با دسترسی به نسل جدید خدمات تحلیل بدافزار بیت دیفندر و دانش تجمیع شده بیت دیفندر از تهدیدات و بازیگران تهدید مربوط به آن، به کارشناسان امنیت سایبری در سرعت بخشیدن به عملیات‌های خود کمک خواهد کرد.

مزایا هوش تهدید بیت دیفندر
مزایا هوش تهدید بیت دیفندر

سخن آخر:

راهکار هوش تهدید پیشرفته بیت دیفندر ( Bitdefender Advanced Threat Intelligence Solution)

با جمع آوری داده از تمام مجموعه فناوری‌های بیت دیفندر، شامل تحلیل‌گر سندباکس شبکه به همراه شرکای امنیت سایبری بیت دیفندر، آژانس‌های جهانی مبارزه با جرائم و شبکه محافظتی جهانی، GPN و یا Global Protective Network از صدها میلیون ماشین، محصولات بیت دیفندر می‌توانند بالاترین سطح اطلاعات تهدید را ارائه کنند و شرکت شبکه گستر با سی سال سابقه در حوزه امنیت شبکه و نماینده رسمی آنتی ویروس بیت دیفندر در ایران، آماده ارائه این محصولات و خدمات پشتیبانی آن می‌باشد.

منبع: bitdefender

شرکت مهندسی شبکه گستر

بیش از سی سال تجربه موفق در ارائه محصولات امنیت شبکه

products

راهنمای انتخاب ضدویروس

شرکت مهندسی شبکه گستر

بیش از سی سال تجربه موفق در ارائه محصولات امنیت شبکه

products

مشاوره رایگان با کارشناس فروش

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد