سوالات متداول

سوالات قبل از خرید

کلیه لایسنس های ارائه شده توسط شبکه گستر اصل بوده و از طریق شرکت مادر تهیه و صادر می شود. با توجه به محدودیت های جهانی برای کشور ایران و همچنین نوع و برند محصول خریداری شده، ممکن است لایسنس بنام خریدار صادر نشود.

بله، با توجه به نوع محصول مورد نظر خریدار، امکان نصب آزمایشی محصول وجود دارد و توسط کارشناسان این شرکت و در محل مشتری نصب و راه اندای شده و پس از حصول اطمینان خریدارد ار عمکرم مناسب و مورد انتظار، مشتری می تواند نسبت به خرید نهایی محصول اقدام نماید.

خیر، نصب و آزمایش محصول رایگان بوده و مشتری هزینه ای برای این منظور پرداخت نخواهد کرد.

به طور معمولا چند هفته و نهایتا یک ماه خدمات آزمایشی برای مشتری فعال و قابل استفاده است و در انتهای این مدت در صورت عدم رضایت مشتری از محصول هیچ الزامی برای خرید وجود ندارد.

بله، در طول مدت آزمایشی، مشتری می تواند با کارشناسان شبکه گستر بدون محدودیت در تماس باشد و هر گونه مشکل و یا سوال را مطرح و پیگیری نماید.

بله، دستگاه های سخت افزاری سوفوس ارائه شده توسط شبکه گستر دارای گارانتی بوده و دستگاه به همراه کارت گارانتی که شرایط گارانتی در آن درج شده است به مشتری ارائه می شود.

بله، طبق توافق بین شبکه گستر و مشتری در هنگام خرید، در صورت خرابی دستگاه، امکان ارسال فوری دستگاه جایگزین تا زمان تعمیر و یا رفع اشکال دستگاه خراب وجود دارد.

اگر سوال دیگری قبل از خرید دارید، حتما با ما تماس بگیرید.

بعد از خرید و پشتیبانی

کلیه خدمات پشتیبانی شبکه گستر از طریق سامانه پشتیبانی شرکت به نشانی my.shabakeh.net ارائه می شود. اطلاعات دسترسی به این سامانه در ابتدای خرید برای مشتری ارسال و از همان لحظه قابل استفاده می باشد.

کلیه خدمات پشتیبانی در شبکه گستر از طریق سامانه پشتیبانی شرکت به نشانی my.shabakeh.net ارائه می شود. در این سامانه کلیه فایل های به روز رسانی محصول، فایل های راهنما، ویدئو های آموزش و سایر موارد مورد نیاز مشتری ارائه شده است.

خیر، پشتیبانی شبکه گستر از طریق سامانه پشتیبانی این شرکت به نشانی my.shabakeh.net انجام می شود و کلیه مشترکین خدمات و محصولات شبکه گستر در ابتدای خرید اطلاعات لازم جهت ورود به این سامانه را به طور مکانیزه دریافت خواهند کرد.
با توجه به سطح خدمات مشتری، امکان تماس تلفنی نیز امکان پذیر می باشد که در ساعات کاری شرکت درخواست های تماس تلفنی توسط کارشناسان پشتیبانی پاسخ داده می شود. اما سامانه تیکتینگ این شرکت به صورت 24 ساعته فعال و بدون محدودیت ساعات کاری شرکت تا حد امکان و با توجه به اولیت درخواست توسط کارشناسان رسیدگی و پاسخ داده می شود.

دستری به سامانه پشتیبانی شبکه کستر در ابتدای خرید برای مشتری به صورت مکانیزه ارسال می شود. در صورتی که به هر دلیل این اطلاعات را دریافت نکرده اید می توانید با بخش خدمات پس از فروش شرکت با شماره تلفن 42052-021 داخلی 3 تماس گرفته و با اعلام شماره اشتراک و یا نام شرکت، همکاران ما اطلاعات مورد نیاز را مجددا برای شما ارسال خواهند کرد.

تمدید خدمات

بله، با توجه به نوع محصول مشتری، تمدید خدمات و یا لایسنس شامل تخفیف های ویژه خواهد شد که میزان دقیق آن در زمان تمدید توسط همکاران فروش ما قابل محاسبه و ارائه به مشتری می باشد.

بله، با توجه به نوع لایسنس اصلی صادر شده، تغییر تعداد چه کم و یا زیاد کردن بدون مشکل قابل انجام می باشد.

خیر، سامانه یکپارچه فروش شبگه گستر به طور دقیق مراقب تمدید لایسنس مشتریان است و یک ماه زودتر از اتمام تاریخ آن، همکاران فروش ما جهت تمدید با شما در تماس خواهند بود.

شرکت مهندسی شبکه گستر

بیش از سی سال تجربه موفق در ارائه محصولات امنیت شبکه

products

راهنمای انتخاب ضدویروس

شرکت مهندسی شبکه گستر

بیش از سی سال تجربه موفق در ارائه محصولات امنیت شبکه

products

مشاوره رایگان با کارشناس فروش

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد