روند خرید و ارائه خدمات پس از فروش شبکه گستر

1

ارائه درخواست خرید به واحد فروش

ارائه درخواست خرید به واحد فروش شرکت مهندسی شبکه گستر، در این شرایط یا درخواست خرید توسط خریدار مشخص است و یا با توجه به نیازهای مطرح شده به کمک کارشناسان فروش و مشاوره فنی پیشنهاد مناسب به خریدار ارائه می شود.

روند خرید از شبکه گستر
2
روند خرید از شبکه گستر

نصب آزمایشی

در صورت تمایل خریدار به نصب آزمایشی محصول، با انجام هماهنگی های لازم، نصب آزمایشی در سایت خریدار انجام و امکان استفاده از محصول برای مدت مشخص برای خریدار قبل از خرید و بدون پرداخت هزینه فراهم خواهد شد.

نصب و راه اندازی محصول

پس از تایید نهایی مشتری، با توجه به نوع محصول خریداری شده، هماهنگی های لازم جهت آماده سازی بستر فنی لازم در سایت خریدار انجام خواهد شد و پس از آن تیم خدمات پس از فروش شبکه گستر قرار مراجعه حضوری جهت نصب و راه اندازی محصول را انجام خواهد داد.

روند خرید از شبکه گستر
3
4
روند خرید از شبکه گستر

شروع پشتیبانی

پس از نصب و راه اندازی کامل محصول، دسترسی های لازم جهت استفاده از سایت پشتیبانی شبکه گستر در اختیار مشترک قرار خواهد گرفت و هر گونه ارائه خدمات پشتیبانی از طریق این سایت صورت خواهد گرفت، همچنین امکان برقراری تماس تلفنی مستقیم با تیم های تخصصی پشتیبانی برای مشترکین شبکه گستر امکان پذیر است.

5

اعزام کارشناس جهت بازدید

در طی مدت پشتیبانی، اعزام کارشناس به صورت دوره ای جهت بازدید و بررسی وضعیت محصول و یا به درخواست مشترک در شرایط خاص با توجه به سطح خدمات خریداری شده به صورت رایگان انجام خواهد شد.

روند خرید از شبکه گستر
6
روند خرید از شبکه گستر

اطلاع رسانی

همچنین اطلاع رسانی در حوزه مرتبط به محصول خریداری شده نیز از طرق مختلف مانند، ایمیل، پیامک، کانال های ارتباطی و در شبکه های اجتماعی و طرق دیگر به اطلاع مشتری خواهد رسید.

 

شرکت مهندسی شبکه گستر

بیش از سی سال تجربه موفق در ارائه محصولات امنیت شبکه

products

راهنمای انتخاب ضدویروس