روند خرید و ارائه خدمات پس از فروش شبکه گستر

1

ارائه درخواست خرید به واحد فروش

ارائه درخواست خرید به واحد فروش شرکت مهندسی شبکه گستر، در این شرایط یا درخواست خرید توسط خریدار مشخص است و یا با توجه به نیازهای مطرح شده به کمک کارشناسان فروش و مشاوره فنی پیشنهاد مناسب به خریدار ارائه می شود.

روند خرید از شبکه گستر
2
روند خرید از شبکه گستر

نصب آزمایشی

در صورت تمایل خریدار به نصب آزمایشی محصول، با انجام هماهنگی های لازم، نصب آزمایشی در سایت خریدار انجام و امکان استفاده از محصول برای مدت مشخص برای خریدار قبل از خرید و بدون پرداخت هزینه فراهم خواهد شد.

نصب و راه اندازی محصول

پس از تایید نهایی مشتری، با توجه به نوع محصول خریداری شده، هماهنگی های لازم جهت آماده سازی بستر فنی لازم در سایت خریدار انجام خواهد شد و پس از آن تیم خدمات پس از فروش شبکه گستر قرار مراجعه حضوری جهت نصب و راه اندازی محصول را انجام خواهد داد.

روند خرید از شبکه گستر
3
4
روند خرید از شبکه گستر

شروع پشتیبانی

پس از نصب و راه اندازی کامل محصول، دسترسی های لازم جهت استفاده از سایت پشتیبانی شبکه گستر در اختیار مشترک قرار خواهد گرفت و هر گونه ارائه خدمات پشتیبانی از طریق این سایت صورت خواهد گرفت، همچنین امکان برقراری تماس تلفنی مستقیم با تیم های تخصصی پشتیبانی برای مشترکین شبکه گستر امکان پذیر است.

5

اعزام کارشناس جهت بازدید

در طی مدت پشتیبانی، اعزام کارشناس به صورت دوره ای جهت بازدید و بررسی وضعیت محصول و یا به درخواست مشترک در شرایط خاص با توجه به سطح خدمات خریداری شده به صورت رایگان انجام خواهد شد.

روند خرید از شبکه گستر
6
روند خرید از شبکه گستر

اطلاع رسانی

همچنین اطلاع رسانی در حوزه مرتبط به محصول خریداری شده نیز از طرق مختلف مانند، ایمیل، پیامک، کانال های ارتباطی و در شبکه های اجتماعی و طرق دیگر به اطلاع مشتری خواهد رسید.

 

شرکت مهندسی شبکه گستر

بیش از سی سال تجربه موفق در ارائه محصولات امنیت شبکه

products

راهنمای انتخاب ضدویروس

شرکت مهندسی شبکه گستر

بیش از سی سال تجربه موفق در ارائه محصولات امنیت شبکه

برندهای ارائه شده در شبکه گستر

مشاوره رایگان با کارشناس فروش

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام*