چرا شبکه گستر؟

بیش از 30 سال تجربه موفق در ارائه محصولات و خدمات امنیت شبکه

شبکه گستر در اسفند ۱۳۷۰ تاسیس شد و اکنون دارای بیش از سی سال تجربه موفق در ارائه محصولات و خدمات در زمینه امنیت شبکه می باشد. در این مدت، شبکه گستر همچنان در راستای اهداف اولیه خود در حوزه امنیت فناوری اطلاعات پیش رفته و از وارد شدن به فعالیت های جانبی و غیرتخصصی خودداری کرده است.

توزیع کننده محصولات شرکت های بزرگ بین المللی

در بیش از 30 سال فعالیت شبکه گستر، این شرکت موفق به اخذ نمایندگی از تعدادی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های بین المللی در حوزه امنیت IT شده است. اغلب نمایندگی ها در بالاترین سطح “توزیع کننده” (Distributor) به شبکه گستر اعطا شده اند.

بزرگترین گروه پشتیبانی ضدویروس در ایران

شبکه گستر دارای بزرگترین گروه پشتیبانی برای محصولات ضدویروس خود است و این گروه کلیه خدمات نصب، راه اندازی و پشتیبانی را در سراسر کشور به مصرف کنندگان نهایی و نمایندگان محلی این شرکت در استانهای مختلف ارائه می کند.

شبکه توزیع، فروش و پشتیبانی در استان های کشور

بسیاری از محصولات شبکه گستر از طریق نمایندگان محلی در استان های مختلف کشور به مصرف کنندگان نهایی عرضه می شوند. خدمات پشتیبانی در لایه اول توسط این نمایندگان ارائه شده و شبکه گستر در لایه دوم پشتیبانی آماده رسیدگی و پاسخگویی به مشکلات احتمالی است.

مجری بزرگترین پروژه های ضدویروس و فایروال در ایران

شبکه گستر افتخار دارد که مجری برخی از بزرگترین و طولانی مدت ترین پروژه های طراحی، نصب، راه اندازی و پشتیبانی محصولات نرم افزاری ضدویروس و سخت افزاری فایروال در کشور بوده است.

بیش از 30 سال سابقه

برگزارکننده دوره های آموزشی تخصصی و تکمیلی برای محصولات شرکت

شبکه گستر بطور مستمر کلاس های آموزشی برای راهبری و آشنایی با قابلیت های جدید محصولات خود برگزار می کند. همچنین سالانه در چند نوبت، دوره های تخصصی چند روزه بر اساس سرفصل های آموزشی شرکتهای مادر توسط شبکه گستر برای علاقمندان اجرا می شود.

برای مشتریان بزرگ امکان برگزاری این کلاس های آموزشی در محل مشتری وجود دارد.

گروه تحقیق و توسعه

با راه اندازی گروه تحقیق، توسعه و آموزش در شبکه گستر، این شرکت قادر به واکنش و پاسخگویی سریع و دقیق به نیازهای مشتریان و بازار امنیت IT در ایران می باشد. بررسی و معرفی مناسب ترین راهکارهای امنیتی، ارائه گزارش های مقایسه ای و تشریح قابلیت های فنی، تهیه کامل ترین و به روز ترین جزوات آموزشی، از جمله فعالیت های این گروه می باشد.

فعال ترین و به روز ترین پایگاه اطلاع رسانی در زمینه امنیت IT

پس از گذشت بیش از هشت سال از راه اندازی اتاق اخبار شبکه گستر، اکنون این پایگاه خبری یکی از غنی ترین منابع اطلاعاتی در حوزه امنیت IT به شمار می رود. جدیدترین اخبار و رویدادهای حوزه امنیت IT در ایران و جهان بطور مستمر در این پایگاه در اختیار عموم قرار دارد. در اولویت اول، مشتریان شبکه گستر به روش های مختلف اطلاع رسانی در جریان این رویدادها قرار می گیرند.

ارائه خدمات نصب، آموزش و پشتیبانی در سراسر کشور

تمام محصولات عرضه شده توسط شبکه گستر به همراه خدمات کامل نصب، راه اندازی، آموزش، اطلاع رسانی و پشتیبانی فنی ارائه می شوند. اغلب این خدمات رایگان بوده و هیچگونه محدودیتی در تعداد دفعات خدمات دهی به هر مشتری وجود ندارد.

همچنین در صورت نیاز، نیروهای فنی مقیم و یا پاره وقت در اختیار مشتریان گذاشته می شود.

30years-sgc

شرکت مهندسی شبکه گستر

بیش از سی سال تجربه موفق در ارائه محصولات امنیت شبکه

products

راهنمای انتخاب ضدویروس

مشاوره رایگان با کارشناس فروش

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام*