خدمات مشاوره
امنیت سایبری

خدمات مشاوره
امنیت سایبری

بک گراند
element1

consulting services
Cyber Security

خدمات مشاوره امنیت شرکت شبکه گستر

شرکت یا سازمان شما هر قدر کوچک یا بزرگ باشد، قطعاً وابستگی زیادی به فضای آنلاین و شبکه‌های محلی پیدا کرده است. این بخشی از توسعه در عصر اطلاعات بوده است. همچون هر پدیده‌ای که ظهور می‌کند، لازم است ساز و کارهای امنیتی و نگهداری از آن نیز به همراه آن به وجود آیند. به همین دلیل امنیت سایبری یکی از ملزومات کسب و کارهای امروزی، خصوصاً در ابعاد متوسط و بزرگ است.

داشتنِ یک برنامه امنیت سایبری موفق بسیار پیچیده است که نیاز به چندین تیم و تخصص دارد؛ که عدم پرداخت به آن می‌توان هزینه‌های جبران ناپذیری را در بر داشته باشد.

شبکه‌گستر با بیش از 30 سال سابقه در حوزه امنیت شبکه در سطوح مختلف و تجربه همکاری با بزرگترین سازمان‌های دولتی و خصوصی آمادگی ارائه خدمات مشاوره امنیت تخصصی در حوزه امنیت سایبری، امنیت شبکه به منظور جلوگیری از نشت اطلاعات و انواع نفوذها در شبکه، را دارد. خدمات ما اگرچه محدود به موارد زیر نیست، اما شامل این موارد می‌شود.

مشاوره خرید فایروال

انتخاب و خرید یک فایروال برای سازمان یا شرکت یک تصمیم حیاتی در امنیت شبکه است. فایروال‌ها نقش بسیار مهمی در جلوگیری از حملات سایبری، مانند نفوذهای ناخواسته و برنامه‌های مخرب، ایفا می‌کنند. در ابتدا، باید نیازهای امنیتی خود را به دقت ارزیابی کرده و سطح حفاظت مورد نیاز را تعیین کنید. سپس، بر اساس اندازه شبکه، نوع داده‌هایی که پردازش می‌کنید، و میزان ترافیک، یک فایروال سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری را انتخاب نمایید. اهمیت به‌روزرسانی‌های مداوم و امکانات مانیتورینگ نیز در انتخاب فایروال بسیار مهم است. همچنین، مشاوره و پشتیبانی ارائه‌دهنده فایروال از جنبه‌های دیگری هستند که باید در نظر گرفته شوند. در نهایت، انتخاب یک فایروال مناسب باعث تقویت امنیت شبکه و حفاظت از اطلاعات حساس خواهد شد و همچنین عدم خرید فایروال مناسب با شبکه می‌تواند باعث حدر رفتن هزینه و عدم ایمنی لازم در شبکه شود.

شرکت شبکه گستر، با ارائه خدمات مشاوره امنیت شما را برای خرید یک فایروال مناسب برای شبکه سازمان خود راهنمایی خواهد کرد و همچنین با ارائه خدماتی نظیر پیاده‌سازی فایروال توسط کارشناسان رسمی، گارانتی تعویض، به‎‌روزرسانی خودکار از طریق سرورهای مادر و همچنین ارائه دوره‌های آموزشی در صورت بروز هر مشکل و حمله‌ای کنار شما خواهد بود.

محصولات سخت افزاری سوفوس
راهنمای انتخاب ضد ویروس یکی از خدمات مشاوره امنیت

راهنمای انتخاب ضد ویروس

شاید برای خرید یک آنتی‌‌ویروس خانگی پیچیدگی خاصی وجود نداشته باشد و فقط با مقایسه ویژگی‌های برندهای مختلف و قیمت‌های آن‌ها بتوان در خرید آنتی ویرس تصمیم‌گیری کرد. اما در مورد خرید ضد ویروس برای یک سازمان و یا شرکت مسئله متفاوت و بسیار پیچیده‌تر است.

آنتی ویروس‌های سازمانی، امروزه کارکردی بیش یک نرم‌افزار ویروس‌یاب دارند و دارای امکانات و تکنولوژی‌های متعددی هستند.

امکاناتی نظیر شناسایی و پاسخ تهدید نقطه پایانی، امنیت ایمیل، حفاظت از داده‌های و غیره جزو راهکارهای امنیتی و ویژگی‌های آنتی ویرس‌ها می‌باشد که بنابر ابعاد و نیاز سازمان‌ها قابل ارائه و خریداری است.

شرکت شبکه گستر، مجری بزرگترین پروژه های ضدویروس ایران، با بررسی نیازها، ابعاد و ظرفیت تیم امنیتی سازمان شما، می‌تواند به صورت کاملا تخصصی شما را در خرید یک آنتی ویروس مناسب برای سازمان خود راهنمایی نماید.

شرکت شبکه گستر، با ارائه خدمات مشاوره امنیت و دارا بودن بزرگترین گروه پشتیبانی ضدویروس در ایران، امنیت سازمان شما را به وسیله آنتی‌ویروس تضمین می‌کند.

فرم درخواست خدمات مشاوره امنیت

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

خدمات مورد نیاز*

شرکت مهندسی شبکه گستر

بیش از سی سال تجربه موفق در ارائه محصولات امنیت شبکه

products

راهنمای انتخاب ضدویروس

مشاوره رایگان با کارشناس فروش

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام*