خرید آنتی ویروس سازمانی کسپرسکی برای کسب و کارهای کوچک Small Business

باور عمومی در بین صاحبین و مدیران کسب و کارهای کوچک وجود دارد که، سازمان های کوچک مورد حمله سایبری قرار نمی‌گیرند و یا نوع حمله به این کسب و کارها، ساده و با اثر‌گذاری نه چندان شدید است. متاسفانه در پیرامون امنیت، شبکه گستر می‌خواهیم باد بالن این خیال شیرین را خالی کنیم. در این مقاله به خرید آنتی ویروس سازمانی کسپرسکی برای کسب و کارهای کوچک میپردازیم.

با توجه به چشم انداز تهدیدات مدرن، مهاجمین سایبری برای حمله به کسب و کارهای کوچک از همان روش‌هایی استفاده می‌کنند که برای حمله به سازمان های بزرگ استفاده می‌شود. با این تفاوت که یک کسب و کار کوچک دارای تمهیدات امنیتی پیشرفته مانند یک سازمان با بلوغ کامل امنیت سایبری نیست.

تحول دیجیتال در کسب و کارهای کوچک – عدم اولویت امنیت سایبری

تحول دیجیتال به کسب و کارهای کوچک هم رسیده و خیلی از این سازمان‌ها برای ادامه کار خود به ابزارهای دیجیتال و اسناد دیجیتالی خود تکیه دارند، و در صوت عدم دسترسی به این منابع و با توجه به بودجه و توان محدود کسب و کارهای کوچک می‌تواند به قیمت از بین رفتن کسب و کار شود. قابل درک است که منابع و بودجه محدود برای ادامه کسب و کار باعث شود که مالکین کسب و کار و مدیران آن، هزینه برای امنیت سایبری سازمان خود را در اولویت بالا قرار ندهند. طبق آمار پلیس فدرال آمریکا، از هر سه کسب و کار کوچک، یک کسب و کار از آنتی ویروس تحت شبکه و یا ابزارهای امنیتی استفاده نمی‌کنند.

کسب و کارهای کوچک قربانیان لذیذ

طبق مطالعه جرایم سایبری Accenture کسب و کارهای کوچک 62% از حملات سایبری در سال‌های اخیر را تشکیل داده‌اند و 40% آن‌ها داده‌های حیاتی خود را از دست داده‌اند. همچنین 57% حملات باج‌افزاری متعلق به کسب و کارهایی با کمتر از 100 کارمند بوده‌اند.

موانع پیاده سازی سیستم امنیت سایبری در کسب و کارهای کوچک

  • یکی از مهترین دلایل عدم پیاده سازی معیارهای امنیت سایبری مانند آنتی ویروس تحت شبکه در کسب و کارهای کوچک، عدم وجود کارشناس فناوری اطلاعات و مدیر شبکه در شبکه‌های کوچک است.
  • پیچیدگی محصولات امنیت سایبری، نبود دانش کافی و زمان‌بر بودن کار با این راهکارها، عامل دیگری برای عدم استفاده کسب و کارهای کوچک از محصولاتی مانند آنتی ویروس تحت شبکه است.
  • کمبود منابع سیستمی: به صورت عمومی کسب و کارهای کوچک دارای شبکه ای با منابع قوی و زیاد نیستند و پیاده سازی یک آنتی ویروس تحت شبکه می‌تواند شرکت را با چالش‌های سیستمی و کمبود منابع لازم مواجه کند.
  • هزینه بالای راهکارهای امنیت سایبری و بودجه بسیار محدود کسب و کارهای کوچک نیز مانع بزرگی برای مدیران سازمان است که بخواهند خرید یک آنتی ویروس تحت شبکه را در اولویت‌های سازمان قرار دهند.

خرید آنتی ویروس سازمانی کسپرسکی Small Business

خرید آنتی ویروس سازمانی کسپرسکی راهکارهای مخصوصی هستند که با توجه به همین موانع و در عین حال اهمیت بالای محافظت شبکه برای کسب و کارهای کوچک طراحی شده‌اند.

آنتی ویروس تحت شبکه اسمال بیزینس باید در عین حال که امکانات پیشرفته محافظت از یک شبکه را در مقابل تهدیدات سایبری امروزی تامین می کند، پیاده سازی بسیار ساده، تاثیر آن بر روی سیستم‌های کاربران محدود و برای پیاده سازی احتیاج به منابع سیستمی کمی داشته باشد. پیکربندی و تنظیمات این راهکارها ساده بوده و بیشتر به حالت «تنظیم کن و فراموشش کن» عمل می‌کنند.

هزینه‌های نگهداری و خرید آنتی ویروس سازمانی نیز نسبت به راهکارهای بزرگ سازمانی به مراتب کمتر بوده و کاملا مناسب بودجه محدود کسب و کارهای کوچک هستند.

آنتی ویروس کسپرسکی برای کسب و کار کوچک
آنتی ویروس کسپرسکی برای کسب و کار کوچک

برای مثال می‌توان به محصول Kaspersky Small Office Security اشاره کرد که محافظت و سادگی محصولات امنیتی خانگی را با قابلیت‌های ضروری یک آنتی ویروس سازمانی برای کسب و کارهای کوچک را ترکیب کرده است.

اگر به سطح امنیت بالاتر و پیشرفته‌تر نیاز داشتید و یا اینکه قابلیت‌های بیشتری توجه شما را جلب کرده است، اما منابع لازم برای پیاده سازی و نگهداری از سرورهای یک محصول پیشرفته‌تر را ندارید، محصولKaspersky Endpoint Security Cloud و Kaspersky Endpoint Security Cloud Plus با میزبانی و نگهداری سرورهای مورد نظر شما توسط کسپرسکی، پاسخ نیاز شما است.

اگر در نحوه انتخاب و خرید آنتی ویروس سازمانی کسپرسکی نیاز به مشاوره دارید، شرکت شبکه گستر با بیش از 30 سال سابقه به عنوان نمایندگی آنتی ویروس کسپرسکی در ایران کاملا این آمادگی را دارد که شما در انتخاب راهکار و خرید آنتی ویروس سازمانی کسپرسکی برای کسب و کارهای کوچک همراهی کند.

شرکت مهندسی شبکه گستر

بیش از سی سال تجربه موفق در ارائه محصولات امنیت شبکه

products

راهنمای انتخاب ضدویروس